SSLW RP o/Goleniów

W dniu 31. 05. 2013 r. uruchomione zostało podświetlenie samolotu MiG21 UM

Obecnie w godzinach wieczornych pomnik będzie iluminowany,
co zdecydowanie poprawi jego atrakcyjność.
Projekt zrealizowany został dzięki właścicielowi firmy ELEKTROINSTAL
p. Janowi Bagińskiemu,
któremu za pośrednictwem tej strony składamy wstępne podziękowania.


(Zdjęcia - Janusz Klus).


W dniu 01. 06. 2013 r. odbył się wiosenny piknik.

Wzorem lat ubiegłych - w stanicy Nadodrzańskiego Koła Łowieckego usytuowanej w Biebrówku - w kompleksie leśnym k/ Łożnicy zorganizowaliśmy wiosenny piknik połączony z pieczeniem dzika.
Akurat w tym dniu paskudna ostatnio pogoda zmieniła się na całkiem przyzwoitą (chyba za wstawiennictwem Prezesa...) - więc impreza w pełni się udała. Uczestniczyło w niej ponad 40 osób - wszyscy zgodnie uznali, że ten (kolejny już!) dzik był wyjątkowo smacznie przyrządzony!

Przed degustacją odbyło się krótkie zebranie Oddziału, na którym dokonano wstępnych ustaleń dotyczących planowanego na 13 - 14. IX spotkania kadry 2 plm w 20 lat po wylocie ostatniego samolotu.
Planujemy ognisko w dniu 13.IX. a w dniu następnym wycieczkę na lotnisko oraz w godzinach wieczornych bankiet w restauracji OLIMP .
Swój akces zadeklarowało już 25 par.

Po doprecyzowaniu wszelkich ustaleń przedstawimy konkretne propozycje wszystkim zainteresowanym udziałem w tej imprezie.

Pamiętając sukces poprzednich spotkań tego typu (X- cio i XV - lecie) liczymy na szeroki odzew ze strony wszystkich kolegów i sympatyków.

SZYKUJCIE SIĘ !
Już drugi raz tak młodo się nie spotkamy!


Kontakt z prowadzącym stronę:  JOTKA