Spotkanie z okazji Święta Lotnictwa.

       28 sierpnia w całym kraju obchodzone jest doroczne Święto Lotnictwa. Z tej to okazji - w jego przeddzień - członkowie naszego Stowarzyszenia, wraz z żonami, wzięli udział w spotkaniu , które miało na celu podtrzymanie tradycji obchodów tego dnia, a przy okazji spędzenie kilku miłych chwil w koleżeńskim gronie.
      Nasze spotkanie rozpoczęło się od złożenia symbolicznej wiązanki kwiatów - na lotnisku - pod tablicą upamiętniającą stacjonowanie, a następnie 10. rocznicę rozwiązania 2 plm "Kraków".
      Część mniej oficjalna - czyli niewielka biesiada przy grillu i ognisku miała miejsce na terenie koszar. Stało się tak dzięki życzliwości i gościnności Dowódcy JW 1198 pana ppłk. mgr inż. Sławomira Łacha, który zabezpieczył logistycznie tę naszą imprezę. Gościnność podkreślona została solidnym kociołkiem firmowej, wojskowej grochówki. Serdecznie za to dziękujemy!
      Ze względu na ograniczenia wynikające z możliwości technicznych prezentujemy jedynie kilka wybranych zdjęć; więcej obejrzeć można u prowadzącego tę stronę lub w siedzibie Zarządu.

Przed terminalem LOT-u Ostatni ślad po 2plm...
Złożenie kwiatów Rozpoczynamy spotkanie
Grochóweczka - BOMBA! Seniorzy seniorów w akcji!
Pogwarki przy stole Czas na strzemiennego...