Jadał dzik razy kilka...

Ale pychota!

    W dniu 29. 08. 2014 r. z okazji Święta Lotnictwa - przy udziale prawie 60 osób - odbyło się okolicznościowe spotkanie członków i sympatyków naszego Oddziału, a także członków ZŻWP połączone z tradycyjną już degustacją wojskowej grochówki, no i oczywiście
dania głównego - pieczonego dzika.

Po przywitaniu zebranych i odegraniu Hymnu Lotników i Hymnu ZŻWP Prezes naszego Oddziału złożył wszystkim życzenia z okazji święta oraz pokrótce omówił sprawy bieżące SSLW RP, przyznane przez Zarząd Główny wyróżnienia itp.
Poinformował też o przyznaniu przez MON kol. K. Milewskiemu srebrnego medalu "Za zasługi dla obronności kraju" (GRATULUJEMY!)

Kolegom, którzy w okresie od ostatniego zebrania obchodzili tzw. okrągłe rocznice urodzin wręczone zostały okolicznościowe "firmowe" laurki z życzeniami od zarządu i kolegów.

Pogoda zrobiła nam wprawdzie małego psikusa, bo właśnie po południu zaczęły się przelotne opady, ale zbytnio nam to nie przeszkodziło i biesiada przy smakowicie zastawionych stołach trwała w najlepsze.
Główny delikwent - dzik - musiał za żywota być bardzo muzykalny, bo w miarę spożywania go coraz więcej osób nabierało ochoty na tańce.
Niektórzy - najbardziej zawzięci - nie odpuszczali nawet w chwilach mocniejszego opadu i tańczyli pod parasolkami!

Spotkanie trwało do póżnych godzin wieczornych, a czas ten upłynął nam w sympatycznej i prawdziwie świątecznej atmosferze.

(Zdjęcia - Janusz Klus).

Składamy podziękowania Dyrektorowi Goleniowskiego Domu Kultury za udostępnienie nam miejsca na nasze spotkanie oraz tym, którzy fachowo (i smacznie!) zabezpieczyli naszą imprezę.


Kontakt z prowadzącym stronę:  JOTKA